جلسه مشترک سرپرست پارک علم و فناوری فارس با مدیران عامل شرکت های مستقر

جلسه مشترک سرپرست پارک علم و فناوری فارس با مدیران عامل شرکت های مستقر

اولین جلسه مشترک سرپرست پارک علم و فناوری فارس با مدیران عامل شرکت های مستقر برگزار شد.

دکتر ذوالقدر سرپرست پارک علم و فناوری فارس در این جلسه ضمن تقدیر از مدیران و مسئولان سابق پارک، بیان داشتند زمینه توسعه و پیشرفت فعلی پارک مرهون تلاش و فعالیت مدیران گذشته است.

ایشان برقراری ارتباط بیشتر پارک با استانداری فارس، دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، دانشگاه‌ها را مهم ارزیابی کردند و بیان داشتند افزایش تعداد شرکت های مستقر و توانمندی آنها نکته اتکایی پارک در سطح استان خواهد بود.

سرپرست پارک علم و فناوری فارس همچنین با اشاره به لزوم ارتباط پارک با جامعه دانشگاهی، خواستار استفاده شرکت‌ها از تجربیات اساتید و نیروی جوان دانشجوها شد و اضافه کرد: توانمندی شرکت‌های مستقر یک گنجینه است و می تواند به دانشجویان برای شروع حرکت انرژی اولیه را منتقل کند.

دکتر خلفی‌نژاد از چهره‌های علمی استان و رئیس سابق بنیاد نخبگان استان فارس از مهمانان ویژه این جلسه بودند که با اشاره به انجام اقدامات مناسب در پارک، استفاده از ظرفیت جوانان و دانشگاه را در پیشرفت اهداف پارک مهم ارزیابی نمود.

همچنین در این جلسه تعدادی از مدیران عامل شرکت های مستقر به بیان توانمندی، دیدگاه و نظرات خود در خصوص فعالیت های پارک پرداختند.