بازدید معاونان و مدیران پارک علم و فناوری فارس از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

 بازدید معاونان و مدیران پارک علم و فناوری فارس از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

معاونان پارک علم و فناوری فارس به همراه جمعی از مدیران این پارک روز یکشنبه هفدهم تیرماه، از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید، گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ارائه شد؛ سپس گروه بازدید کننده از برخی شرکت‌ها و موسسات فناور مستقر در مراکز رشد و پارک علم وفناوری شیخ بهایی بازدید کردند.

معاونان و مدیران پارک علم و فناوری فارس همچنین ضمن حضور در نشست مشترک با مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان،  با فرآیندهای جذب و پذیرش واحدهای فناور، نظارت و ارزیابی شرکت ها و‎با نحوۀ کمک به تجاری‌سازی دستاوردهای موسسات فناور و چگونگی ارائه خدمات بین‌المللی این شهرک آشنا شدند.

این بازدید با هدف انتقال تجربیات در زمینه مدیریت پارک‌های علم و فناوری صورت گرفت و مقرر شد مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان نیز از پارک علم و فناوری فارس بازدید کنند.

همچنین در این نشست بر اهمیت برگزاری سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری در اصفهان تاکید و حمایت پارک علم و فناوری فارس از این رویداد جهانی که ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود، اعلام شد.