افتتاح نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری فارس

افتتاح نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری فارس

با حضور مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری،
نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری فارس افتتاح شد

نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری فارس با حضور دکتر کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری، دکتر سعید رضایی معاون مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی، روز پنج شنبه ۱۱مرداد ماه، دکتر کشمیری که به منظور شرکت در نشست کمیسیون دائمی هیئت امنای منطقه ۴ فناوری کشور به پارک علم و فناوری فارس سفر کرده بود، پس از افتتاح نمایشگاه و بازدید از دستاوردهای منتخب شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری فارس، در جمع خبرنگاران گفت: بیشتر شرکت هایی که در پارک فارس حضور دارند به مرحله تجاری سازی رسیده اند و جهت فروش محصولات خود نیاز به بازاریابی، حضور در بازار و فروش محصولات خود دارند.
وی افزود: هنوز در نقطه شروع کار هستیم و توسعه فعالیت های تجاری برای واحدهای تولید کننده علم و محصولات مبتنی بر علم زمان بر خواهد بود و طبق برنامه پنج ساله بایستی نسبت به تجاری سازی محصولات دانش بنیان اقدام کنیم.
شایان ذکر است این نمایشگاه در فضایی بیش از ۱۴۰مترمربع در ساختمان نوآوری پارک علم و فناوری فارس برای ارائه دستاوردها و توانمندی های واحد های فناور مستقر تهیه و تجهیز شده است.
همچنین بازدید از طرح های عمرانی، حضور در جلسه هیئت رئیسه، بازدید از شرکت های منتخب پارک علم و فناوری فارس از دیگر برنامه های سفر دکتر کشمیری به پارک علم و فناوری فارس بود.