میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 174
بازدید کل : 1367788
کاربران آنلاین : 2
بازدید این صفحه : 71

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار


افتخاری دیگر برای پارک علم و فناوری فارس

 کسب مقام اول رباتیک در مسابقات آسیا و اقیانوسیه

شرکت هوش مصنوعی و رباتیک ایرانیان، مستقر در پارک علم و فناوری فارس، موفق به کسب مقام اول در مسابقات ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه Robocup Asia pacific2018  شد. در این مسابقات، 250 تیم از 16 کشور جهان در قالب 22 لیگ باهم رقابت کردند و شرکت هوش مصنوعی و رباتیک ایرانیان، توانست با طرح خودروی خودران، مقام نخست این دوره از مسابقات را کسب کند.

شایان ذکر است مسابقات روبوکاپ 2018، با میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی و محوریت واحد قزوین، از 16 تا 19 آذرماه، در جزیرۀ کیش برگزار شد.

***

کسب عنوان صادرکنندۀ نمونۀ استان برای شرکت مستقر در پارک علم و فناوری فارس

بیست و دومین نکوداشت روز ملی صادرات در استان فارس، در دی‌ماه 97، در اتاق بازرگانی فارس برگزار شد. در این برنامه که مسئولان کشوری و استانی در آن حضور داشتند، از شرکت رادمان‌صنعت، به عنوان صادرکنندۀ نمونۀ استان، تجلیل و تقدیر شد. شرکت رادمان‌صنعت از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری فارس است که در زمینۀ تولید تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می‌کند.

***

درخشش مرکز رشدِ شهرستان آباده در جشنوارۀ ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی

چهاردهمین جشنوارۀ ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی، به میزبانی شهرک علمی، تحقیقاتی اصفهان، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پس از سه روز، با معرفی فن‌آفرینان برتر به کار خود پایان داد. شرکت کیمیاگران حکیم نواندیش، مستقر در مرکز رشد شهرستان آباده، با طرحِ تولید الکترودهای سطحی یکبار مصرف EMG ( الکترومایوگرافی)، موفق شد در بخش طراحان کسب و کار ، مقام سوم را از آنِ خود کند.

شایان ذکر است پارک علم و فناوری فارس از سال 86، با هدف ارائه خدمات به نیروهای تحصیل‌کرده و  فن‌آفرین در شهرستان‌ها، مراکزی را تحت عنوان مراکز رشد اقماری در شهرستان‌ها راه‌اندازی کرده است. هم‌اکنون هفت مرکز رشد در شهرستان‌های استان فارس تحت حمایت پارک، در حال فعالیت هستند که مرکز رشد آباده از این جمله است.بازگشت1397/10/11امتیازدهی شده0 مرتبه