میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 49
بازدید کل : 1390222
کاربران آنلاین : 3
بازدید این صفحه : 351

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار


 با حضور مدیر کل دفتر برنامه ریزی امور فناوری،
نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری فارس افتتاح شد

نمایشگاه دائمی دستاوردهای فناورانه واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری فارس با حضور دکتر کشمیری، مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری، دکتر سعید رضایی معاون مرکز هیئت های امنا و هیئت های ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی، روز پنج شنبه 11مرداد ماه، دکتر کشمیری که به منظور شرکت در نشست کمیسیون دائمی هیئت امنای منطقه 4 فناوری کشور به پارک علم و فناوری فارس سفر کرده بود، پس از افتتاح نمایشگاه و بازدید از دستاوردهای منتخب شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری فارس، در جمع خبرنگاران گفت: بیشتر شرکت هایی که در پارک فارس حضور دارند به مرحله تجاری سازی رسیده اند و جهت فروش محصولات خود نیاز به بازاریابی، حضور در بازار و فروش محصولات خود دارند.
وی افزود: هنوز در نقطه شروع کار هستیم و توسعه فعالیت های تجاری برای واحدهای تولید کننده علم و محصولات مبتنی بر علم زمان بر خواهد بود و طبق برنامه پنج ساله بایستی نسبت به تجاری سازی محصولات دانش بنیان اقدام کنیم.
شایان ذکر است این نمایشگاه در فضایی بیش از 140مترمربع در ساختمان نوآوری پارک علم و فناوری فارس برای ارائه دستاوردها و توانمندی های واحد های فناور مستقر تهیه و تجهیز شده است. 
همچنین بازدید از طرح های عمرانی، حضور در جلسه هیئت رئیسه، بازدید از شرکت های منتخب پارک علم و فناوری فارس از دیگر برنامه های سفر دکتر کشمیری به پارک علم و فناوری فارس بود.


جهت مشاهده و دریافت تصاویر:

http://www.fstp.ir/fa/page.php?rid=66بازگشت1397/05/11امتیازدهی شده2 مرتبه