میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 45
بازدید کل : 1390218
کاربران آنلاین : 5
بازدید این صفحه : 207

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

به میزبانی پارک علم و فناوری فارس دومین نشست مدیران روابط عمومی منطقه 7 برگزار شد
چهارشنبه بیست و دوم تیرماه، دومین نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری منطقه 7 کشور به میزبانی پارک علم و فناوری فارس برگزار شد.

 به میزبانی پارک علم و فناوری فارس

دومین نشست مدیران روابط عمومی منطقه 7 برگزار شد

چهارشنبه بیست و دوم تیرماه، دومین نشست مدیران روابط عمومی دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و پارک های علم و فناوری منطقه 7 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، به میزبانی پارک علم و فناوری فارس برگزار شد.
دکتر فرید مُر، رئیس پارک علم و فناوری فارس ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، جایگاه روابط عمومی ها در سازمان را مهم ارزیابی کردند و بیان داشتند، روابط عمومی تیغ دولبه ای است که می تواند موثر، پویا و تحول ساز باشد و یا در نقطه مقابل قرار گیرد.
ایشان عدم توجه روابط عمومی ها به وظایف خود را عاملی برای تضعیف سازمان برشمردند و خاطر نشان کردند: اثربخشی و اطلاع رسانی موثر و کارآمد، نیازمند شناخت دنیای پیرامون و مخاطبین است و مدیران روابط عمومی بایستی به ابزار ارتباطات و خبررسانی آشنایی کافی داشته باشند.
ابوذر عفیفی پور دبیر منطقه 7 و مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری فارس نیز در ابتدای این نشست، برگزاری کارگاه های آموزشی را برای توانمندسازی و ارتقای جایگاه روابط عمومی ها مهم ارزیابی و خاطر نشان کردند این دوره ها بایستی به سمت تخصصی شدن و کاربردی شدن پیش برود. 
همچنین در این نشست کارگاه آموزشی با موضوع " تهیه و تدوین خبر" با مباحث متنوعی از قبیل ارزش های خبری، سبک های خبرنویسی، نمونه اخبار و نقد و بررسی چند سایت خبری توسط خبرنگار ایرنا در استان فارس برگزار شد.
شایان ذکر است 18 مرکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در استان های بوشهر، فارس و کهکیلویه و بویراحمد عضو منطقه 7 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستند.

 بازگشت1397/04/20امتیازدهی شده2 مرتبه