میز خدمت

عضویت در پارک علم و فناوری

درباره شرکتهای دانش بنیان

خبرنامه پارک شامل اطلاعات علمی و داخلی پارک می باشد
آمار بازدید
بازدید امروز : 54
بازدید کل : 1390227
کاربران آنلاین : 3
بازدید این صفحه : 1097

 

  
اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

برگزاری مراسم تقدیر از برترین های سال 96 پارک علم و فناوری فارس
به گزارش روابط عمومی، در مراسمی با حضور رئیس، معاونین و مدیران مراکز رشد از برترین های سال 96 پارک علم و فناوری فارس تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی، در مراسمی با حضور رئیس، معاونین و مدیران مراکز رشد از برترین های سال 96 پارک علم و فناوری فارس تقدیر شد.

دکتر مُر، رئیس پارک علم و فناوری فارس در این مراسم ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دستاوردهای پارک فارس اشاره کرد و بیان داشت: جایگاه مناسب کنونی پارک حاصل فعالیت های حوزه ستادی پارک از یک طرف و خلاقیت، نوآوری و دستاوردهای شرکت ها از طرفی دیگر است.
رئیس پارک علم و فناوری فارس اضافه کرد: بر اساس برنامه راهبردی و اولویتهای اجرائی، تکمیل و افتتاح پایلوت فناوری، افتتاح نمایشگاه دائمی محصولات و انجام مناقصه تکمیل برج فناوری و همچنین کلنگ زنی ساختمان 4000 متری و افزایش فضای پارک از برنامه های آتی پارک خواهد بود.
دکتر مُر ادامه داد: بر اساس پتانسیل موجود استان فارس، اخذ مجوز مرکز رشد گردشگری، صنایع دستی و زیارتی نیز در دست اقدام است.
همچنین در این مراسم دکتر نصیری، معاون فناوری و نوآوری پارک با اشاره به مطرح نمودن برنامه راهبردی در مدیریت جدید پارک  و ارائه آن به وزارت علوم بیان داشت: این برنامه با رویکرد درونی پارک، سطح استانی و منطقه ای و رویکرد ملی و بین المللی نقشه راه پارک در 5 سال آینده خواهد بود.
معاون فناوری و نوآوری پارک گفت: با تلاش ها و اقدامات صورت گرفته در پارک موفق شدیم که نظر عالی ترین مقام اجرائی استان را به پارک جلب کنیم تا جائی که ایشان با دستور به دستگاه های اجرائی تاکید کردند که باید پارک و شرکتهای مستقر مورد توجه قرار گیرد.
در پایان این مراسم از 35 شرکت برتر، 3نفر از کارمندان حوزه ستادی پارک و بازنشستگان سال جاری و برگزیدگان مسابقات ورزشی دهه فجر با اهداء لوح، تقدیرشد.

 بازگشت1396/11/23امتیازدهی شده7 مرتبه